Ogłoszenia parafialne

                        

 

Poniedziałek Wielkanocny

05 .04. 2021

 

1/ Przeżywamy Oktawę Wielkanocy oraz Nowennę przed Niedzielą Bożego Miłosierdzia. Dziś Msze św. o godz.7.00, 9.00, 11.00, 12.00 (chrzcielna)16.00 i 19.00. Z racji oktawy zmartwychwstania w piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. Dzisiejsza składka jest przeznaczona na UPJP2

 

2/ Czas Wielkiego Tygodnia był wypełniony różnymi pracami, obowiązkami i przygotowaniami do Świąt. Dziękujemy wszystkim, którzy się w to włączyli. Szczególne podziękowania dla ministrantów, lektorów, scholii, Różom Różańcowym, warcie honorowej przy Grobie Pańskim, organistce, kościelnemu, naszej kwiaciarce i osobom, które przygotowały Ciemnice i Grób Pański; dziękujemy za przygotowanie i udział w procesji rezurekcyjnej: muzykantom, niosącym baldachim, krzyż, feretrony oraz chorągwie i wszystkim którzy w jakikolwiek sposób włączyli się piękne przezywanie tych Świąt.

 

3/W tym tygodniu kancelaria parafialna będzie nieczynna.

 

4/ Bardzo prosimy o respektowanie zaleceń związanych z pandemią, szczególnie o zakrywaniu ust i nosa.

 

5/ W przyszłą niedzielę składka remontowo – gospodarcza.

 

6/ Ministranci przy wyjściu z kościoła rozprowadzają prasę katolicką, zachęcamy do jej lektury.

 

7/ W minionym tygodniu odeszli do Pana śp. Anna Kuboń, Zofia Gąsienica – Sobczak i Władysław Sobczyk. Polećmy Ich Bożemu miłosierdziu: Wieczne odpoczywanie…

 

Niech Zmartwychwstały Chrystus obdarza każdego z Was swoimi łaskami, a szczególnie darem wiary i ufności; Niech Ten, który zwyciężył śmierć pomoże Wam zwyciężać wszelkie trudności napotykane w życiu codziennym. Życzymy wszystkim ufności. Alleluja! Chrystus żyje!

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA ŚW. KAZIMIERZA KRÓLEWICZA, siedziba: Kościelisko, Kubińca 150.