Ogłoszenia parafialne

 

 

32  NIEDZIELA ZWYKŁA

10 listopada  2019

Ogłoszenia duszpasterskie

 

 

 

1/ Dzisiaj II niedziela miesiąca, na  Mszach św. składka gospodarczo – remontowa na potrzeby naszej parafii.

 

 

2/Przez cały miesiąc listopad przed Mszą św. wieczorną o godz. 17:30 odmawiamy RÓŻANIEC za dusze wypominane w wypominkach.

 

 

3/ Ukazał się pierwszy numer naszego czasopisma parafialnego „Wspólnym głosem” jest ono dostępne przy wyjściu z kościoła jak i w zakrystii. Zachęcamy do wzięcia tego czasopisma jak i zaproponowania bliskim i sąsiadom. Nich to będzie sposób w jaki chcemy zainteresować  innych naszych parafian tym co robimy.

 

 

4/ Pierwsze spotkanie nowo powołanej RADY PARAFIALNEJ odbyło się w poniedziałek 4/11 . Zostali do niej wybrani : Łukasz BLICHARZ, Małgorzata KARPIEL, Wojciech KARPIEL, Helena NĘDZA, Józefa OBROCHTA, Grażyna PABIN, Krzysztof PITOŃ,  Narcyz SADŁOŃ (senior), Ewa SŁODYCZKA, Magdalena ZWARZKO. Dziękuje nowo wybranym członkom Rady Parafialnej za ich gotowość do pomocy w kształtowaniu życia naszej parafii.

 

 

 

5/Kalendarz liturgiczny:

poniedziałek : wsp. Marcina z Tours , biskupa

wtorek :  wsp. św. Jozafata, biskupa i męczennika

środa : wsp. św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna , I męczenników Polski

 

 

 

6/ W minionym tygodniu odszedł   do Pana:  śp. Witold DUDZIC - Polecamy go Bożemu Miłosierdziu , Wieczny odpoczynek….

 

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA ŚW. KAZIMIERZA KRÓLEWICZA, siedziba: Kościelisko, Kubińca 150.