Ogłoszenia parafialne

 

 

 

 

25 NIEDZIELA ZWYKŁA

22 września  2019

 

 

 

1/ W dzisiejszą niedzielę Liturgia Słowa  zaprasza nas do dokonywania wyborów w naszym życiu codziennym. Od tych wyborów zależy to jak przeżywamy każdy dzień i to czy mamy świadomość, że Boga stawiamy na pierwszym miejscu . Nasze uczestnictwo w niedzielnej Eucharystii jest spotkaniem z Bogiem, Jezusem Chrystusem, który „ będąc bogatym , dla nas stał się ubogim , aby nas swoim ubóstwem ubogacić”. Zaufajmy Mu !!

 

2/ W najbliższą sobotę (28 września) X Pielgrzymka Żywego Różańca  do ŁAGIEWNIK  . Dojazd we własnym zakresie.

 

3/ Pielgrzymka z Zakopanego do Lewoczy w niedzielę 29 września . Wyjazd z parkingu autobusowego przy Łukaszówkach o godz. 10:00. Przy zapisie należy podać nr. Pesel i złożyć osobisty podpis ( wymaga tego ubezpieczyciel). Koszt 40 zł.

 

4/ Spotkanie członkiń  Towarzystwa św. Anny w domu Sióstr Adoratorek Krwi Chrystusa w poniedziałek 23 września o godz. 15:00

 

5/ Spotkanie młodzieży przygotowującej się do Sakramentu Bierzmowania dla : klasy VII  - poniedziałek o godz. 17:00 , dla klasy VIII – czwartek o godz. 17:00

 

4/Działa już strona internetowa naszej Parafii. Adres: www. koscielisko.wiara.org.pl

 

5/ W sobotę (28 września) o godz. 9:00 na starej plebanii zbiórka podsumowująca miesiąc służby liturgicznej dla ministrantów i lektorów.

 

  5/ W przyszłą niedzielę (29 września) jak co roku , wolontariusze będą kwestować przed kościołem na rzecz Podhalańskiego Hospicjum Jezusa Miłosiernego w Zakopanym.

 

 

8/Kalendarz liturgiczny:

 

                               Poniedziałek:  wsp. św. Pio z Pietrelciny, prezbitera

                               Piątek  : wsp. św. Wincentego  a Paulo, prezbitera

                               Sobota    : wsp.  św . Wacława , męczennika

 

 

 

 

 

 

 

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA ŚW. KAZIMIERZA KRÓLEWICZA, siedziba: Kościelisko, Kubińca 150.