I Komunia święta 2020r.

Informujemy, że I Komunia święta w naszej Parafii będzie 24 maja 2020 r.  o godz. 11.00. 

Jeżeli dziecko, które ma przystąpić do I Komunii św. było ochrzczone poza naszą parafią, to bardzo proszę rodziców tego dziecka aby do końca roku 2019,  dostarczyć świadectwo chrztu św.

 

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA ŚW. KAZIMIERZA KRÓLEWICZA, siedziba: Kościelisko, Kubińca 150.